Przejdź do treści →

Autorzepy – nowy sposób na stare problemy

W każdym niemal bagażniku są stali mieszkańcy, przedmioty jakie wozimy dosłownie zawsze. Część z nich ukryta jest w schowkach bagażowych, pod podłogą, za klapkami we wnękach. Ale nie wszystko się tam zmieści. Zapasowy komplet żarówek, apteczka, gaśnica, trójkąt, zestaw naprawczy – wymieniać można wiele elementów, z którymi samochód często wyjechał już z salonu. Właściciel dorzuca jednak często coś od siebie – nikt nie chce być przecież zaskoczonym np. nagłym brakiem płynu do spryskiwaczy…

W sukurs przybywają tu nowe, małe, ale przydatne autorzepy. Rozwiązanie stworzone jako maksymalnie wygodne, możliwie tanie i niewielkie. Autorzep to połączenie elastycznej opaski z mocnym rzepem do tapicerki. Wysokiej jakości guma gwarantuje trwałość i wygodę użytkowania. Szeroki rzep, występujący w wielu wariantach, daje szerokie pole do zastosowań. Mocowanie bagażu w bagażniku, zwłaszcza drobnego i wożonego na stałe, nigdy nie było prostsze.

Do wyboru mamy dziś już siatkę na podłogę bagażnika, kieszonki na rzep oraz nowe autorzepy. Organizery samochodowe wybrać można w wielu rozmiarach. Dostępne są dedykowane siatki do konkretnych samochodów niemal każdej marki.

Opublikowane w poradnik

Komentarze są wyłączone.